Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-10-19 16:00:51 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Dafi Społem Kielce i Toyota Romanowski jeżdżą razem kolejny sezon!

19 października gracze i sztab szkoleniowy Dafi Społem odebrali kluczyki do nowych samochodów z salonu Toyota Romanowski w Kielcach. Tym samym przez kolejny sezon PlusLigi Toyota będzie oficjalną marką samochodów drużyny kieleckich siatkarzy.

- We wnętrzach Toyota Romanowski czujemy się już jak w domu. Zawdzięczamy to nie tylko temu, że jesteśmy tutaj u naszych gospodarzy, ale kontynuacji współpracy Toyoty Romanowski z kielecką siatkówką, którą rozpoczęliśmy w ubiegłym roku, a za którą bardzo dziękujemy. Odbieramy nowe samochody, które będą nas wiozły ku kolejnym zwycięstwom. Jestem o tym przekonany. Warto podkreślić, że Toyota Romanowski to znany mecenas sportu, nie tylko w Kielcach, więc tym bardziej cieszy nas, że zostają z nami na kolejny sezon – komentuje podczas oficjalnej konferencji prasowej prezes Dafi Społem Kielce, Jacek Sęk.

- My również dziękujemy, że kolejny rok możemy brać udział w tym projekcie. Jesteśmy mocno zaangażowani w sport. W każdym mieście, w którym mamy swoje salony sponsorujemy jakąś drużynę i myślę, że to nie jest nasze ostatnie słowo. Życzę Wam samych sukcesów. Rozmawialiśmy w kuluarach, że w poprzednim sezonie po otrzymaniu samochodów wyniki sportowe troszeczkę spadły, więc mocno liczymy, że tym razem od dnia dzisiejszego te wyniki będą się pięły w górę – podsumowuje Konrad Romanowski, członek zarządu Toyota Romanowski.

Klub otrzymał od sponsora dziewięć samochodów: siedem Toyot Verso oraz dwie Toyoty Yaris. – Fajnie, że mamy możliwość korzystania z samochodów Toyoty. Będziemy poruszali się na treningi i na mecze Toyotami Verso - samochodami przestronnymi, bezpiecznymi – nie krył zadowolenia trener kielczan, Wojciech Serafin. – Dziękujemy Toyocie Romanowski za współpracę z naszym klubem. Wierzymy, że tak, jak samochody będą nas dobrze prowadzić po drogach, tak my będziemy zespół prowadzić do kolejnych zwycięstw – dodaje Mateusz Czunkiewicz, libero.

Dla kilku zawodników przygoda z Toyotą rozpoczęła się w ubiegłym sezonie. Maciej Pawliński, kapitan zespołu już drugi rok będzie korzystał z samochodu marki. – To bardzo miła tradycja. Świetnie mi się jeździło poprzednim autem. Było wygodne, ekonomiczne. Jestem pewny, że to obecne też takie będzie. To idealne narzędzie do komfortowego podróżowania na treningi i mecze, więc bardzo się cieszę, że znów będę miał okazję korzystać z Toyoty.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane