Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-10-19 16:57:42 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Fuchs i Max Elektro wspierają derby

Fot.: Anna Jabłczyk

Sponsorzy Fuchs Oil Corporation oraz Max Elektro, którzy wspierają futbol w regionie, postanowili zaangażować się w wyjątkowe derby przy Bukowej w większym wymiarze.

Firma Fuchs Oil Corporation, która napędza śląską piłkę, jest obecna na koszulkach pierwszego zespołu GieKSy jako Sponsor Premium. Zdecydowała się też być Sponsorem Meczu derbowego GKS Katowice – Ruch Chorzów. Fuchs już nie pierwszy raz jest widoczny podczas wyjątkowych wydarzeń na Śląsku. Wcześniej promował m.in. Śląski Klasyk GKS – Górnik, czy starcie Trójkolorowych przy Bukowej z Zagłębiem Sosnowiec. Dlatego nie może go zabraknąć również podczas niedzielnego, niezwykłego wydarzenia sportowego, w którym GKS zagra z Ruchem w rozgrywkach ligowych po 14 latach przerwy.

Fuchs Oil Corporation jest największym na świecie niezależnym producentem środków smarnych. W Polsce siedziba firmy znajduje się w Gliwicach. Oleje i smary Fuchs stosowane są przez kierowców samochodów, motocyklistów, użytkowników maszyn budowlanych i rolniczych, w firmach transportowych i komunikacyjnych oraz we wszelkich gałęziach przemysłu. Obecnie znacząca część samochodów osobowych, ciężarówek, urządzeń transportowych, maszyn budowlanych czy rolniczych zjeżdżających z linii produkcyjnych jest posmarowana lub napełniona przynajmniej jednym produktem Fuchsa. W Niemczech Fuchs jest liderem na rynku olejów silnikowych oraz amortyzatorowych do montażu fabrycznego. Dzięki zaawansowanym technologiom i najwyższym standardom jakościowym, produkty Fuchs charakteryzują się dużą wydajnością, skutecznością i niezawodnością.

W mecz derbowy zaangażowała się także firma Max Elektro, która niedawno otworzyła pierwszy w Polsce Max Elektro Prime Store. W nowym sklepie AGD i RTV Max Elektro w Katowicach (Osiedle Bażantowo) zadbano o urozmaicony asortyment, umożliwiając zakup małego AGD, urządzeń do zabudowy, sprzętu wolnostojącego, IT oraz produktów uplasowanych w kategorii Multimedia. Teraz Max Elektro jako Partner Meczu zadba o to, aby derby były jeszcze bardziej emocjonujące dla wszystkich sympatyków śląskiej piłki - przygotował dla nich m.in. konkursy z cennymi nagrodami.

Max Elektro to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów ze sprzętem AGD, RTV i Multimediami na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie firmy GALICJA – organizatora tej sieci oraz doskonała znajomość branży zaowocowała stworzeniem ponad 340 punktów sprzedaży. Z myślą o swoich klientach, Max Elektro oferuje bogatą ilość wyselekcjonowanych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, wspartych licznymi promocjami przeznaczonymi dla Klientów i partnerów handlowych. Ciągła weryfikacja oferty podparta opinią i potrzebami rynku, dostosowanie jej do klientów, pozwoliła sieci Max Elektro zdobyć zaufanie olbrzymiej rzeszy odbiorców a tym samym powoli stawać się liderem na rynku RTV i AGD. Wszelkie informacje można znaleźć na portalu www.maxelektro.pl.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane