Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-10-13 09:11:44 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: Aluron Virtu Warta Zawiercie

Meczowe ABC Aluronu - Jastrzębski Węgiel

W Meczowym ABeCadle Jastrzębskiego Węgla bezapelacyjnie już w kolejnym sezonie od samego początku króluje literka O jak Oliva. Kubańczyk z niemieckim paszportem to jednak przecież zaledwie jedna z wielu świecących jasnym siatkarskim blaskiem gwiazd ekipy z Jastrzębia-Zdroju. Beniaminek PlusLigi Aluron Virtu Warta Zawiercie w teorii w zderzeniu z nadlatującymi Jastrzębiami przed niedzielnym (14.45) starciem jest skazany na pożarcie. Ale Jurajscy Rycerze na pewno nie poddadzą się bez walki!

A JAK AS. Aż 5 asów serwisowych z rzędu zanotował w ostatnim meczu Jastrzębskiego Węgla z PGE Skrą Bełchatów Salvador Hidalgo Oliva. W niedzielę potrzebne są zatem pełna koncentracja, przyjęcie najwyższych lotów i wsparcie kibiców!

K JAK KANADA To właśnie ten kraj reprezentuje przyjmujący Jason De Rocco. 28-latek niedawno wywalczył kwalifikację do Mistrzostw Świata 2018 na rozegranych w Colorado Springs Mistrzostwach Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów. Kanadyjczycy zajęli 3. miejsce. Triumfowali Amerykanie z… Davidem Smithem z Aluronu Virtu Warty Zawiercie w składzie!

M JAK MISTRZ Już dziś (w środę) o 20.30 Jastrzębie lecą do Kędzierzyna-Koźla na zaległy mecz 2. kolejki PlusLigi z mistrzami kraju. W Polsacie Sport zapowiada się siatkarska uczta!

O JAK OLIVA 23 punkty zanotował przeciwko PGE Skrze Salvador Hidalgo Oliva. Jedna z największych gwiazd PlusLigi, a do tego najlepiej punktujący, atakujący i serwujący 2016/17 nadal jest nie do zatrzymania. Wicemistrzowie Polski nie dali mu rady. Zawodnicy beniaminka też muszą być gotowi na trudną przeprawę.

S JAK SKRA Wicemistrzowie Polski pokonani! Jastrzębski Węgiel w niedzielę 3:1 uporali się z PGE Skrą Bełchatów, świętując zwycięstwo ze swoimi kibicami. Po tak mocnym starcie na papierze faworyt niedzielnego starcia z zawierciańskim beniaminkiem PlusLigi może być tylko jeden. Ale Jurajscy Rycerze nie składają broni!

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane