Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-10-12 13:41:13 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl

Espadon podejmuje Łuczniczkę

Fot.: Anna Jabłczyk

W czwartek Espadon Szczecin podejmuje we własnej hali Łuczniczkę Bydgoszcz w ramach 4. kolejki PlusLigi. Drużyny aktualnie mają na sowim koncie po jednej wygranej. Początek spotkania o godzinie 18.00.

Bydgoszczanie na poczatku sezonu 2017/18 zdecydowanie lepiej spisują się podczas wyjazdowych spotkań. We własnej hali nie wygrali ani jednego seta. Za to w Katowicach pokonali GKS 3:1.

Espadon z kolei zaprezentuje się swoim kibicom po raz drugi w sezonie, po pierwszej sezonowej wygranej w Radomiu. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatni mecz w Szczecinie trwał grubo ponad 2,5 godziny – emocje są dziś gwarantowane.

- Spodziewaliśmy się trudnego meczu w Radomiu i takie ono było. Wygraliśmy 3:1, ale musieliśmy mocno zapracować na to zwycięstwo. Teraz czeka nas kolejne spotkanie z bydgoską drużyną. Liczymy na kolejne punkty - powiedział Dawid Murek, libero szczecińskiego zespołu.

Bilety na czwartkowy mecz są do nabycia: https://abilet.pl/impreza/espadon-szczecin-vs-luczniczka-bydgoszcz-3982 oraz na dwie godziny przed meczem w kasach biletowych Areny Szczecin.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane