Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-10-04 10:16:53 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: ONICO Warszawa

ONICO Warszawa zmierzy się z gdańskimi lwami

W środę 4 października o godzinie 18:30 ONICO Warszawa rozegra drugi mecz w ramach nowego sezonu PlusLigi. Stołeczni siatkarze zagrają w Ergo Arenie z Treflem Gdańsk. W meczu z gdańszczanami po raz pierwszy na ławce trenerskiej zasiądzie Stéphane Antiga.

1 października drużyna ONICO Warszawa rozpoczęła nowy sezon PlusLigi od zwycięstwa z Łuczniczką Bydgoszcz. Gospodarze, pod wodzą byłego trenera warszawian — Jakuba Bednaruka, w trzech setach ulegli odmienionej drużynie z Warszawy. ― Widziałem ten mecz i jestem bardzo zadowolony. Chłopaki zaliczyli dobre spotkanie ― grali mądrze i popełniali mało błędów ― powiedział trener Stéphane Antiga.

W drugim meczu tegorocznej PlusLigi warszawianie podejmą Trefl Gdańsk. Spotkanie z gdańskimi lwami odbędzie się w środę 4 września o godzinie 18:30 w Ergo Arenie. Tego dnia po raz pierwszy na ławce trenerskiej ONICO Warszawa zobaczymy Stéphane’a Antigę. ― Cieszę się, że dołączę do zespołu. Będę obecny na porannym treningu i przedmeczowym spotkaniu, a potem razem zawalczymy z Treflem Gdańsk ― dodał szkoleniowiec ONICO.

Oficjalnym parterem dwumeczu z gdańszczanami jest dzielnica Żoliborz.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane