Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-09-25 20:17:45 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl

Szymon Romać: Znam swoje miejsce w szeregu

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

- Przychodząc do Bełchatowa znam swoje miejsce w szeregu. Wiem, jakie jest moje zadanie. Liczę na szansę gry. Przed nami bardzo dużo grania, więc każdy z czternastki będzie potrzebny i otrzyma swoją szansę. Tylko i wyłącznie od nas zależy jak je wykorzystamy – powiedział Szymon Romać, atakując PGE Skry Bełchatów.

PLUSLIGA.PL: Wygraliście pierwsze trofeum w tym sezonie. Pozostaje życzyć tak dobrej passy do końca rozgrywek.
SZYMON ROMAĆ:
Cieszymy się bardzo z tego zwycięstwa. Życzymy sobie wszyscy tego, aby ta dobra passa trwała do końca sezonu. Uważam, że rozgrywki zapowiadają się bardzo ciekawie. Przed nami bardzo dużo grania na różnych polach – w PlusLidze, Lidze Mistrzów i Klubowych Mistrzostwach Świata. Trofeów do zdobycia jest jeszcze dużo. Na pewno nie będzie łatwo, ale pracujemy nad naszą grą i myślę, że przed rozpoczęciem rozgrywek będziemy gotowi.

Bartosz Bednorz wspomniał, że ciężko trenujecie i czasami ma wrażenie, że ciężej się już nie da.
- Na pewno na początku trenowaliśmy znacznie ciężej. To najgorszy okres, żeby odpowiednio przygotować się do tego niezwykle długiego i ciężkiego sezonu. Trzeba wypracować odpowiednią kondycję i siłę. Teraz powoli zaczynamy wchodzić na takie typowo ligowe obroty. Gramy turnieje, sparingi i sprawdzamy na jakim jesteśmy etapie. PlusLiga tak naprawdę rusza w piątek, ale nasze dwie kolejki są przełożone, więc wystartujemy dopiero 8 października z Jastrzębskim Węglem. Mamy jeszcze trochę czasu, żeby popracować. W środę czeka nas jeszcze jedno sparingowe granie w Jastrzębiu. Myślę, że każdy z optymizmem patrzy na ten początek ligi. Uważam, że zespół będzie dobrze poukładany i będziemy walczyć o najwyższe cele.

* rozmawiała Katarzyna Porębska (plusliga.pl)
** więcej na plusliga.pl

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane