Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-09-25 14:43:38 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Pierwszy cel osiągnięty! To jednak nie koniec!

Stało się! Całe siatkarskie środowisko pokazało lwi pazur i już po dziewięciu dniach od rozpoczęcia akcji „doLEWamy do pełna” na platformie Fans4Club.com uzbierane zostało 150 tysięcy złotych! Co to oznacza? Dzięki najlepszym kibicom na świecie Trefl Gdańsk jest już pewien startu w najbliższym sezonie PlusLigi. Klub nie zwalnia jednak tempa i prowadzi akcję „doLEWamy do pełna” dalej, ponieważ pod szyldem Trefla Gdańsk chce wystartować w lidze w niezmienionym składzie.

Projekt „doLEWamydopełna” został uruchomiony w sobotę, 16 września, o godz. 10, a już po kilkunastu godzinach pobił on dotychczasowy rekord najwyższej kwoty zebranej pierwszego dnia akcji na Fans4Club.com. Siatkarscy kibice prześcignęli piłkarskich, wyprzedzając fanów Wisły Kraków, którzy w projekcie #12Bohater w dniu otwarcia zgromadzili 44 110 zł. W „doLEWamy do pełna” w sobotę o północy przekroczona została suma 50 tys. zł! Zawrotne tempo utrzymywało się przez kolejne dni i już po niespełna półtora tygodniu od wystartowania uzbierana została kwota założona jako pierwszy cel niemal trzytygodniowego projektu. Na tym jednak gdański klub nie kończy i kontynuuje akcję „doLEWamy do pełna” dalej!

Po zmianie nazwy i herbu klubu na modyfikację czeka praktycznie wszystko, co Trefl Gdańsk posiada – zaczynając od strojów meczowych i dresów zawodników, przez klubowe gadżety, na wystroju ERGO ARENY kończąc. Zmieniać gdańszczanie nie chcą jednego – składu, w jakim przygotowują się do ligi. Kontynuując projekt, klub stawia sobie za cel podwyższenie zebranej już kwoty do 400 tysięcy złotych, dzięki czemu uzupełniona zostanie w części luka powstała po wycofaniu się Grupy LOTOS S.A. Klubowi pozwoli to dalej funkcjonować w PlusLidze, już pod szyldem Trefla Gdańsk. – Kwota jest wysoka, jednak już teraz mamy potwierdzenie od jednego sponsora, że chce się włączyć do akcji, przekazując znaczące środki. Ponadto widząc zaangażowanie kibiców i pozytywną energię całego środowiska wierzymy, że kolejne nagrody z akcji „doLEWamy do pełna” będą znikać w równie ekspresowym tempie, jak dotychczas – mówi Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.

Jednocześnie klub chce wszystkim bardzo podziękować za już okazaną solidarność – w projekcie „doLEWamy do pełna” jest już ponad tysiąc dwustu kibiców, a każdego dnia kwota zebrana na koncie Trefla Gdańsk się powiększa. W akcji są fani siatkarscy z całego świata. Wpłaty płynęły już z 18 krajów - nawet z Japonii, Czarnogóry, czy Egiptu. Do „doLEWamy do pełna” dołącza także sportowe środowisko – w akcję włączyły się już m.in. kluby siatkarskie, Lechia Gdańsk, a także Karol Kłos.

Do bogatej puli nagród niemal codziennie dokładane są dodatkowe, unikatowe sztuki. Szczególnie interesujące są te, które wychodzą od samych zawodników i sztabu szkoleniowego, czy osób związanych z klubem. Są to m.in: obLEWanie zwycięstwa ze spikerem, trening personalny z trenerem przygotowania fizycznego, dziecięca eskorta meczowa, pojedynek na PlayStation z Mateuszem Miką, miejsce w sztabie szkoleniowym podczas meczu, czy dzień z rzecznikiem prasowym. Oczywiście czekają też nagrody rzeczowe jak medal za wicemistrzostwo Polski, plecak klubowy, okolicznościowe bluzy i T-shirty i wiele, wiele innych. Najczęstszym wyborem kibiców są natomiast bilety dla dzieci z Domów Dziecka, co tylko pokazuje jak piękne serca ma siatkarskie środowisko. W ten sposób pomoc wędruje nie tylko do „gdańskich lwów”.

Akcja „doLEWamy do pełna” potrwa do 4 października, czyli dnia, kiedy rozegrany zostanie pierwszy mecz Trefla Gdańsk w nowym sezonie. Przed klubem bardzo intensywny czas, by z niezmienioną energią ruszyć w te rozgrywki już jako Trefl Gdańsk.

Link do akcji --> https://fans4club.com/update-324,1,212.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane