Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-09-25 18:38:45 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Dwie wygrane Espadonu przed ligą

Fot.: Anna Jabłczyk

Espadon Szczecin dwa ostatnie przed inauguracją ligi sparingi wygrał z SVG Luneburg 3:1 (16,20,-20,17) i 5:0 (20, 20, 15,24,11). Poniedziałkowy mecz był pojedynkiem otwartym dla kibiców.

W pierwszych partiach poniedziałkowego meczu Espadon dość szybko wypracowywał sobie punktową przewagę i kontrolował jej stan do końca seta. Dobrze funkcjonowała współpraca Tervaportti - Malinowski. Od trzeciego seta trener Michał Gogol wprowadzał do gry kolejno wszystkich graczy, tak by na kilka dni przed rozpoczęciem walki o punkty - każdy z siatkarzy mógł sprawdzić swoją aktualną dyspozycję. Zmiany wprowadziły trochę zamieszania na boisku. Na szczęście udało się je szybko opanować i wygrywać kolejne starcia do 15, 24 i (trenerzy obu zespołów umówili się wcześniej na rozegranie pięciu partii).

Michał Gogol: - Do tych sparingów musimy podchodzić spokojnie. W lidze zmierzymy się na pewno z mocniejszymi ekipami no i będziemy na poważnie grali na punkty. Szkielet wyjściowej szóstki już jest, ale przed nami jeszcze 3-y pełne treningi i wtedy podejmiemy ostateczne decyzje.

Espadon Szczecin: Tervaportti, Wika, Gawryszewski, Malinowski, Menzel, Duff – libero zamiennie Murek i Mihułka, - Kacperkiewicz, Ruciak, Gałązka, Jaskuła,

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane