Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-09-22 20:50:02 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Przed nami Siatkarski Weekend Mocy!

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Na początek mecz o Superpuchar pomiędzy PGE Skrą i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, na zakończenie prezentacja pierwszego zespołu i spotkanie z kibicami! Przed nami Siatkarski Weekend Mocy!

Program VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów obfituje w ogrom atrakcji! Tegoroczną edycję dedykowaną naszym kibicom z całej Polski otworzy sobotni mecz o Superpuchar. W hali Energia staną naprzeciw siebie najlepsze drużyny ostatnich rozgrywek z nadzieją na pierwsze trofeum w sezonie. Mecz rozpocznie się o godz. 19:00. Bilety są jeszcze dostępne. Wejściówki można zakupić online http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/792 oraz w kasie hali Energia od godz. 11:00.

Drugi dzień Zlotu rozpocznie się od tradycyjnej konferencji prasowej, zaplanowanej na godz. 13:00 w centrum handlowym naszego partnera – Galerii Olimpia. Tam również nie zabraknie zdjęć i autografów. Dodatkowo nasi fani będą mogli sami wcielić się w rolę dziennikarzy i przepytać nasz zespół. Godzinę później uwaga przeniesie się ponownie do hali Energia, gdzie już o 14:00 rozpoczną się pierwsze atrakcje, takie jak: konkursy, gry i zabawy, malowanie buziek w barwy PGE Skry, występ cheerleaderek, prezentacja Klubu Kibica PGE Skry Bełchatów oraz naszych grup młodzieżowych. O 17:00 doping kibiców zastąpią dźwięki muzyczne. Uczestnicy Zlotu będą mogli posłuchać przedstawiciela coraz bardziej popularnego nurtu muzycznego rock-polo – Sławomira. Po godzinnym koncercie na scenie pojawią się zawodnicy PGE Skry II Bełchatów, których w tym sezonie czekają występy w II lidze. Następnie kibice bełchatowskiej drużyny powitają tych, którzy w nadchodzącym sezonie, tak jak przez ostatnie lata, ponownie będą walczyć o najwyższe cele - siatkarzy PGE Skry! Wicemistrzowie Polski wkroczą na scenę przy oklaskach publiczności o godzinie 18:30! Po oficjalnej prezentacji pierwszej drużyny będzie okazja, aby osobiście życzyć naszym siatkarzom powodzenia w sezonie 2017/2018. Można będzie również zdobyć autograf lub zrobić pamiątkowe zdjęcie.

O ile wstęp na sobotni mecz o Superpuchar pomiędzy PGE Skrą i ZAKSĄ jest biletowany, to w niedzielę wejście do hali Energia będzie nieodpłatne. Jedyną koniecznością jest posiadanie koszulki PGE Skry (wyjątek stanowią dzieci do 5. roku życia). Sympatycy naszej drużyny żółto-czarne koszulki będę mogli zakupić także przed wejściem do hali Energia.

Harmonogram VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów w ramach Siatkarskiego Weekendu Mocy

Dzień I - 23 września (sobota) – Hala Energia, ul. Dąbrowskiego 11
19:00 Mecz o Superpuchar Polski 2017: PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
21:00 - 21:30 Autografy i zdjęcia z siatkarzami PGE Skry Bełchatów

Dzień II - 24 września (niedziela) – Hala Energia, ul. Dąbrowskiego 11
13:00 – 13:30 Konferencja inaugurująca sezon 2017/2018 w Galerii Olimpia
14:00 - 14:15 Rozpoczęcie VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów
14:15 – 17:00 Siatkarskie Show (konkursy, gry i zabawy, atrakcje dla kibiców i najmłodszych, m. in. malowanie buziek w barwy PGE Skry, animacje, pląsy i zdjęcia z pszczółkami PGE Skry Bełchatów, występ cheerleaderek, prezentacja Klubu Kibica PGE Skry Bełchatów oraz naszych grup młodzieżowych)
17:00 – 18:00 Koncert Gwiazdy Wieczoru Sławomira
18:00 – 18:30 Prezentacja zespołu PGE Skry II Bełchatów – drugiej drużyny
18:30 – 19:30 Oficjalna prezentacja zespołu PGE Skry Bełchatów
19:30 – 20:00 Autografy i zdjęcia z siatkarzami PGE Skry Bełchatów

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane