Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-09-13 12:23:23 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: wksczarni.pl

Jakub Ziobrowski: Trzeba walczyć i ciężko trenować

Cerrad Czarni Radom rozpoczęli już szósty tydzień przygotowań do nowego sezonu. W tym czasie zespół Roberta Prygla rozegrał trzy spotkania. W ostatnim sparingu na parkiecie można było zobaczyć atakującego Jakuba Ziobrowskiego, który po zdobyciu złotego medalu Mistrzostw Świata U-21, borykał się z problemami zdrowotnymi.

Adam Kurasiewicz (wksczarni.pl): Na początek muszę zapytać o Twój stan zdrowia. Wiemy, że po mistrzostwach świata U-21 wybrałeś się do Włoch na leczenie. Jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa z Twoim barkiem?

Jakub Ziobrowski (atakujący Cerrad Czarnych Radom):
Na dzień dzisiejszy sprawa z moim barkiem wygląda bardzo dobrze. Po blisko sześciu tygodniowej rehabilitacji jest znaczna poprawa i nie ma żadnych przeciwwskazań do trenowania, a to jest dla mnie najważniejsze.

Gdzieś jeszcze ta blokada jeszcze się pojawia, czy jednak już w pełni swobodnie trenujesz i przede wszystkim atakujesz?

- Może czasami jest jeszcze blokada psychiczna przed obawą uczucia bólu podczas atakowania, ale po dobrej rozgrzewce jest wszystko tak jak powinno być, także mogę swobodnie trenować.

W Lubinie wreszcie zadebiutowałeś w spotkaniach towarzyskich podczas tych przygotowań. W meczu z Cuprum zapisałeś na swoje konto 21 punktów, a w ataku miałeś skuteczność 44%. Zadowolony byłeś z tego występu?

- Cieszę się, że rozegrałem cały mecz. Mogłem wreszcie ponownie poczuć atmosferę meczową. Co do występu, zawsze może być oczywiście lepiej. Jest jeszcze sporo do poprawy i na treningach na pewno będę się starał poprawić najsłabsze elementy.


*więcej na wksczarni.pl

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane