Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-09-13 11:04:08 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: jastrzebskiwegiel.pl

27 września prezentacja zespołu Jastrzębskiego Węgla

Fot.: Elżbieta Wilk

Niebawem rozpocznie się nowy sezon w PlusLidze. Zanim jednak Pomarańczowi przystąpią do walki o ligowe punkty, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się prezentacja drużyny połączona z meczem otwarcia sezonu. Wydarzenie to nastąpi 27 września o godzinie 17:00. Wstęp jest wolny.

Scenariusz prezentacji pozostawiono w tajemnicy. Ale już dziś klub zapewnia swoich kibiców, że nie zabraknie dobrego humoru. Prezentację poprowadzi bowiem znany i lubiany artysta kabaretowy i prezenter telewizyjny Mariusz Kałamaga.

Po prezentacji będzie mieć miejsce siatkarska uczta. Podobnie jak w zeszłym roku, klub znów zaprosił z tej okazji klasowego rywala. Mowa o aktualnym wicemistrzu Polski, PGE Skrze Bełchatów.

Drużyną tą w nadchodzącym sezonie dowodzić będzie z ławki trenerskiej były szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla, Włoch Roberto Piazza. Jego asystentem jest były reprezentant kraju, mistrz świata Michał Winiarski. Natomiast kadrę zespołu tworzą m.in. inni mistrzowie świata: Mariusz Wlazły i Karol Kłos, znakomity serbski środkowy Srecko Lisinac, a także rozgrywający reprezentacji Polski i były siatkarz JW, Grzegorz Łomacz.

Środowe popołudnie 27 września zapowiada się więc pasjonująco. Klub gwarantuje świetną zabawę, pozytywne emocje i ciekawe siatkarskie widowisko.

UWAGA: Posiadacze karnetów na sezon 2017/2018 zachowują miejsca na hali zgodnie z numerem siedziska na zakupionym karnecie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane