Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-09-12 13:00:37 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: PGE Skra Bełchatów

Kadrowicze zameldowali się w Bełchatowie

Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Kadrowicze występujący w LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 są już w Bełchatowie. Grzegorz Łomacz i Nikolay Penchev wznowili treningi jako pierwsi jeszcze w sobotę, dziś do zespołu PGE Skry dołączyli brązowi medaliści mistrzostw Europy – Srećko Lisinac i Milan Katić.

Po powrocie z pierwszych gier kontrolnych w Lubinie, piątek był dla bełchatowian dniem wolnym. Weekend upłynął jednak naszym siatkarzom pracowicie. W sobotę trenowali dwukrotnie, najpierw w siłowni, potem na sali. W niedzielę odbyli zajęcia popołudniowe.

- Nowe otoczenie, ale już teraz mogę powiedzieć, że bardzo mi się tutaj podoba – mówi Łomacz. – W sobotę wznowiliśmy treningi, po wakacjach czuję się dobrze zarówno fizycznie, jak i mentalnie. Brakowało mi już całego zespołu PGE Skry – dodaje Niko.

Wraz z początkiem nowego tygodnia zespół przygotowuje się w szerszym składzie. Kolejnym sprawdzianem będzie dla PGE Skry turniej Giganci Siatkówki. Bilety dostępne w kasie hali WOSiR w Wieluniu od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane