Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-09-12 17:41:18 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. prasowa

Bądź z nami i siatkarzami PGE Skry Bełchatów w Galerii Pomorskiej!

Fot.: Anna Jabłczyk

18 września wszystkich kibiców oraz przedstawicieli mediów zapraszamy do Galerii Pomorskiej. Wzorem ubiegłego roku odbędzie się tam event z udziałem naszego zespołu i siatkarzy PGE Skry Bełchatów.

Wielkimi krokami zbliża się początek sezonu, więc jest do idealny moment, aby kibice mogli jak najlepiej poznać nasz nowy zespół. 18 września zapraszamy na event do Galerii Pomorskiej. Startujemy o godzinie 18:00. Pojawią się na nim przedstawiciele naszego zespołu oraz wicemistrza Polski - PGE Skry Bełchatów.

W Galerii Pomorskiej będzie kapitan Łuczniczki Bydgoszcz - Wojciech Jurkiewicz, najlepszy blokujący minionego sezonu Mateusz Sacharewicz, nasz wychowanek Bartek Filipiak, przyjmujący Metodi Ananiev oraz trener Jakub Bednaruk. PGE Skrę Bełchatów reprezentować będzie m.in. brązowy medalista mistrzostw Europy – Srećko Lisinac, reprezentant Bułgarii Nikolay Penchev oraz Grzegorz Łomacz.

Co będzie czekać na kibiców w Galerii Pomorskiej?

Dla kibiców zaplanowaliśmy liczne atrakcje m.in. konkursy, gdzie do wygrania będą klubowe gadżety, bilety na Mecz o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy oraz prezentację zespołu, karnety na nowy sezon i wiele innych. Kibice będą mieli szansę wygrać je w konkursach sprawdzających siatkarską wiedzę, jak i w zadaniach sprawnościowych.

Event w Galerii Pomorskiej będzie też doskonałą okazją, aby bezpośrednio zadać pytania siatkarzom i trenerowi, zdobyć autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcia. O część artystyczną zadbają Wolf Cheerleaders i formacja taneczna ze Studia Tańca Up2Excellence.

Dzień później rozegramy tradycyjny Mecz o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy i oficjalnie zaprezentujemy zespół na nowy sezon.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane