Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-09-12 10:40:15 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: GKS Katowice

Ruszyła internetowa sprzedaż biletów i karnetów na mecze siatkarskiej GieKSy w sezonie 2017/2018

Fot.: Anna Jabłczyk

Już 30 września siatkarze GKS-u Katowice zainaugurują swój drugi sezon w PlusLidze. Zespół Piotra Gruszki rozgrywki 2017/18 rozpocznie w Radomiu, a pierwszy mecz przed własną publicznością rozegra 4 października z Łuczniczką Bydgoszcz w Spodku.

Już teraz zachęcamy do zakupu karnetów na zbliżające się rozgrywki. Dla kibiców siatkarskiej GieKSy przygotowaliśmy dwa warianty. Karnety na cały sezon obejmują 15 spotkań rundy zasadniczej i jeden mecz pucharowy. Karnet normalny kosztuje 230 zł, ulgowy 150 zł, a rodzinny 465 zł. W sprzedaży są także karnety na mecze rozgrywane w Spodku. W legendarnej polskiej hali GKS zmierzy się z Łuczniczką Bydgoszcz, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, Asseco Resovią Rzeszów, PGE Skrą Bełchatów oraz Jastrzębskim Węglem.

Ceny karnetów na pięć spotkań w Spodku wynoszą: 110 zł (normalny), 60 zł (ulgowy) i 220 (rodzinny). Więcej informacji o karnetach znajduje się tutaj: http://siatkowka.gkskatowice.eu/page/karnety.

Dostępne są już także bilety na mecz z Łuczniczką Bydgoszcz (Spodek, 4 października). W przedsprzedaży kosztują: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy) i 40 zł (rodzinny). UWAGA! W dniu meczowym ceny będą wyższe i będą wynosić odpowiednio 25 zł, 15 zł i 50 zł. Pozostałe spotkania rundy zasadniczej zostały podzielone na kategorie „TOP” i „NORMAL”.

Mecze pierwszej kategorii będą rozgrywane w Spodku, a drugiej w hali Ośrodka Sportowego "Szopienice". Szczegółowe informacje i cennik znajduje się tutaj: http://siatkowka.gkskatowice.eu/page/bilety.

Karnety można nabyć w formie voucherów za pośrednictwem strony kupbilet.pl oraz w salonach "EMPIK". Zakupione vouchery należy wymienić na karnety w "Strefie GieKSy" od 13 września lub w dni meczowe w kasach biletowych, które będą otwarte na trzy godziny przed rozpoczęciem spotkania. 13 września ruszy również sprzedaż stacjonarna karnetów w "Strefie GieKSy". Od tego dnia będzie również można nabyć w sklepie bilety na mecz z Łuczniczką.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane