Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2017-09-11 13:57:39 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: Aluron Virtu Warta Zawiercie

Mariusz Marcyniak: Postawa zespołu i wynik cieszą

fot.: Krzysztof Wilk

- Fajnie, że wygraliśmy 3:1. Wiedzieliśmy, że mistrz Białorusi to wartościowy przeciwnik. Mają doświadczonych zawodników, więc jest satysfakcja. Bardzo dobrze, że się podnieśliśmy - były też przecież niektóre ciężkie sety na przewagi, a jednak zwyciężyliśmy dość pewnie. Jest dużo rzeczy do poprawy, ale uważam, że postawa zespołu była pozytywna i wynik cieszy - ocenia sparingowy triumf nad Szachciorem Soligorsk Mariusz Marcyniak, nowy środkowy Aluronu Virtu Warty Zawiercie.

- To już jest moment, w którym musimy zacząć grać troszkę lepiej niż we wcześniejszym okresie. Na treningach pojawia się coraz więcej elementów siatkarskich. Mam nadzieję, że będziemy nadal szli w tę stronę, w którą idziemy i ze sparingu na sparing wszystko będzie wyglądało jeszcze lepiej - mówi z optymizmem „Majorka”.

Emocje gwarantowane

Mariusz Marcyniak już 30 września po raz pierwszy doświadczy żywiołowego dopingu zawierciańskich fanów Jurajskich Rycerzy. - Jeszcze nie wiem, jaka atmosfera panuje tu na meczach, ale z tego co chłopaki mówili - można spodziewać się wielu kibiców. Tym bardziej teraz, gdy będziemy grać w PlusLidze. Myślę, że to spora atrakcja i fajna rozrywka dla kibiców. Serdecznie wszystkich zapraszamy, na pewno dostarczymy dużo emocji - dodaje na koniec Mariusz Marcyniak.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane