PlusLiga | 2016-11-03 15:55:34 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: ONICO AZS Politechnika Warszawska
Wsparcie kibiców dla zawodników znaczy naprawdę wiele. Niektóre kluby organizują spotkania, które pomagają umocnić więź między graczami a fanami. Zdarzają się także sytuacje, kiedy to sportowcy decydują się wesprzeć swojego przysłowiowego siódmego zawodnika.
Na taki krok zdecydowali się siatkarze ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. Już w najbliższą sobotę zmierzą się oni z LOTOSEM Trefl Gdańsk. Warto zaznaczyć, że jest to mecz wyjazdowy. Wcześniejsza cena dla kibiców za taki wyjazd była dość spora – było to 100 złotych.
Dlatego do akcji wkroczyli sami zawodnicy warszawskiej ekipy. Postanowili oni wesprzeć wyjazd finansowo i opłacić autokar dla fanów. Stąd opłata za przyjazd do Trójmiasta zmalała do 20zł. Klub Kibic zdecydował, że pieniądze, które w ten sposób zostały zaoszczędzone, zostaną wykorzystane na przygotowanie opraw meczowych. Jak przyznał szkoleniowiec stołecznego zespołu jest to swoisty sposób rehabilitacji za ostatni nieudany mecz.
- Klub Kibica jest z nami na dobre i złe. Pomaga nam w każdej sytuacji, teraz więc nasza kolej. Po nieudanym spotkaniu z AZS-em Częstochowa postanowiliśmy zrehabilitować się nie tylko na boisku. To my zapłacimy za autokar, który zawiezie kibiców do Gdańska – wyjaśnił Jakub Bednaruk.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.