Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2016-05-30 22:33:18 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: Trefl Gdańsk

Zmiany w Zarządzie Klubu Trefl Gdańsk SA

Rada Nadzorcza Spółki Trefl Gdańsk SA podjęła decyzję o zmianach w Zarządzie Klubu. Z funkcji Prezesa Zarządu odwołano Piotra Należytego. Powołanie na to stanowisko otrzymał dotychczasowy Wiceprezes Zarządu, Dariusz Gadomski.

Rada Nadzorcza Trefl Gdańsk SA oceniła pracę Zarządu po sezonie 2015/2016 oraz w świetle planów i wyzwań przed kolejnymi rozgrywkami podjęła decyzję o zmianach w Zarządzie i odwołaniu Piotra Należytego z funkcji Prezesa Zarządu Trefl Gdańsk SA. Rada Nadzorcza pragnie serdecznie podziękować Piotrowi Należytemu za blisko cztery lata jego owocnej pracy, wkład w rozwój Klubu, zaangażowanie oraz efekty jego działań. Decyzją Rady Nadzorczej w jednoosobowym Zarządzie zasiadać będzie Dariusz Gadomski, pełniąc funkcję Prezesa.

Dariusz Gadomski jest absolwentem Uniwersytetu Opolskiego na Wydziale Mechanicznym, a także Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu, gdzie ukończył studia podyplomowe na kierunku Administracja i Zarządzanie. W latach 2005-2010 sprawował funkcję dyrektora klubu MUKS ORLIK Opole, a od września 2010 r. jest Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Trefl Pomorze. Od września 2015 roku pełni także funkcję Wiceprezesa Zarządu spółki Trefl Sopot SA. Z LOTOSEM Treflem Gdańsk związany jest od grudnia 2012 roku, odkąd zasiada w Zarządzie Spółki Trefl Gdańsk SA. Od kwietnia br. jest także Członkiem Zarządu Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane