Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2016-05-30 22:25:33 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: zaksa.pl

Dawid Konarski w Zaksie przez kolejne dwa lata

Fot.: Magdalena Kudzia

To kolejna decyzja trenera Ferdinando de Giorgi dotycząca składu drużyny na sezon 2016/17 i krok związany z budowaniem silnego zespołu na następne sezony. Przed nami zadanie utrzymania mistrzostwa oraz walki w europejskich pucharach, więc zabezpieczenie ataku stanowi mocny element sportowej układanki – komentuje Sebastian Świderski, prezes ZAKSY.

Trener Ferdinando de Giorgi pracę wykonaną przez zawodnika w poprzednim sezonie ocenia pozytywnie: – Dawid świetnie trenował w ostatnich miesiącach, zrobił spore postępy, poprawił znakomicie dynamikę i to przełożyło się bezpośrednio na jakość ataków i tym samym potrzebne w meczach punkty. To doświadczony zawodnik. Zdecydowanie liczę na utrzymanie tej formy w nadchodzących spotkaniach – dodaje.

Dawid Konarski, podpisując dwuletnią umowę podkreślił, że cieszy się z możliwości kontynuacji pracy w Klubie i gry z tak świetnym zespołem: – Naprawdę dobrze jest podjąć kolejne wyzwania z ZAKSĄ. Złoto zdobyte niedawno bardzo zobowiązuje i motywuje do dalszej rywalizacji. Jesteśmy gotowi kontynuować bieg po sukces mierzyć się z najlepszymi w nadchodzącym sezonie, również w Lidze Mistrzów”.

Wielokrotny reprezentant Polski z ZAKSĄ Kędzierzyn – Koźle zdobył Mistrzostwo Polski 2015/16.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane