Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2015-06-26 21:47:01 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: assecoresovia.pl

Asseco Resovia zwycięzcą III edycji konkursu The Champ Awards

W Warszawie odbyło się Uroczyste Ogłoszenie Wyników III Edycji The Champ Awards. Asseco Resovia Rzeszów zwyciężyła w kategorii "Sukces Międzynarodowy - Zespół/Organizacja".

The Champ Awards – polskie kampanie sportowe - założeniem i ideą przedsięwzięcia jest pomoc w rozwoju polskiego sportu, połączenie biznesu ze sportem w celu zwiększenia nakładów prywatnego i państwowego biznesu na programy upowszechniające kulturę fizyczną i sport oraz nagrodzenie wszystkich, którzy znacząco przyczynili się do promocji sportu i rekreacji.

W kategorii "Sukces Międzynarodowy" wyróżniane są zarówno zespoły / instytucje jak i zawodnicy, którzy są ambasadorami Polski, odnosząc sukcesy sportowe, zdobywając uznanie i wyróżniając się głównie poza granicami naszego kraju. „International Champ” to osoba, zespół / organizacja, które zdobyły uznanie na arenie międzynarodowej. Znajomość nazwiska lub nazwy zespołu wykracza znacznie poza granice swojego środowiska sportowego.

Laureatami poprzedniej edycji konkursu w kategorii "Sukces Międzynarodowy" byli medaliści Mistrzostw Świata i Igrzysk Olimpijskich: Kamil Stoch, Paweł Fajdek i Justyna Kowalczyk oraz drużyna panczenistek: Katarzyna Bachleda-Curuś, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska, Natalia Czerwonka i drużyna panczenistów: Jan Szymański, Konrad Niedźwiedzki i Zbigniew Bródka. W tym roku w gronie laureatów znaleźli się Marcin Gortat, Anita Włodarczyk i Rafał Majka oraz Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej i Piłce Siatkowej. Klub z Rzeszowa znalazł się w tak zaszczytnym gronie.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane