Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » PlusLiga

PlusLiga | 2014-11-03 14:05:35 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: jastrzebskiwegiel.pl

Tłumy kibiców na otwartym treningu w Żorach

Fot.: Magdalena Kudzia

W niedzielę 2 listopada w Hali MOSiR-u w Żorach odbył się otwarty trening pierwszego zespołu Jastrzębskiego Węgla. Wizyta zespołu w tym mieście spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów. Trybuny żorskiego obiektu sportowego wypełniły się do ostatniego miejsca.

– Bardzo się cieszymy i dziękujemy, że zawodnicy przyjęli nasze zaproszenie. Chcieliśmy zafundować dobrą zabawę naszym mieszkańcom. Przyszło bardzo dużo ludzi, co świadczy o tym, że drużyna Jastrzębskiego Węgla ma też wielu fanów w Żorach – mówiła Jolanta Hrycak, jedna z organizatorek przedsięwzięcia.

– Fajnie, że kibice mogli obejrzeć, jak to wszystko wygląda od kuchni, bo zwykle widzą rozgrzewkę meczową i sam mecz, który dostarcza wiele emocji. A nie mają okazji widzieć tego, co się dzieje na co dzień, tego jak wygląda nasz zwykły, siatkarski chleb – dzielił się swoimi wrażeniami Krzysztof Gierczyński, przyjmujący Jastrzębskiego Węgla.

Po treningu zawodnicy byli do dyspozycji fanów. Cierpliwie pozowali z nimi do zdjęć oraz rozdawali swoje autografy.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane