PlusLiga | 2014-08-12 19:44:37 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: assecoresovia.pl
Podkarpacki Bank Spółdzielczy przedłużył umowę z naszym klubem na kolejny sezon. Siedem wspólnych lat, zaowocowało sześcioma medalami Mistrzostw Polski oraz niezapomnianymi siatkarskimi emocjami.
- Jako Bank chętnie angażujemy się w sponsoring podkarpackich zespołów sportowych. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Klubem i osiąganych przez niego wyników. Dlatego też po raz kolejny będziemy kontynuować współpracę sponsorską z Klubem, licząc że dzięki naszemu zaangażowaniu i wsparciu przyczyniamy się do budowania mistrzowskiej drużyny - mówi Lesław Wojtas, Prezes Zarządu Podkarpackiego Banku Spółdzielczego.
- Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontynuacji współpracy z Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym. Od kilku lat ta współpraca obejmuje nie tylko świadczenia finansowo-reklamowe, ale również nasz klub korzysta z usług finansowych świadczonych przez ten czołowy polski bank. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy pracowników banku, a produkty bankowe są nowoczesne i bardzo atrakcyjne finansowo - mówi Bartosz Górski, Wiceprezes Asseco Resovii Rzeszów.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.