Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2020-07-11 13:24:21 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: tauron1liga.pl

Trzeci sezon Bartłomieja Oniszka w BBTS Bielsko-Biała

Fot.: Anna Jabłczyk

Bartłomiej Oniszk trzeci sezon z rzędu będzie bronił barw BBTS Bielsko-Biała. Bielszczanie poprzednie rozgrywki zakończyli na 2. lokacie.

Bartłomiej Oniszk urodził się 8 sierpnia 1997 roku w Warszawie. Jest wychowankiem MUKS Huragan Wołomin. Występował w drużynach SMS Spała, Effector Kielce, BAS Białystok, TKS Tychy.

Środkowy do drużyny BBTS Bielsko-Biała dołączył przed sezonem 2018/19. Wcześniej reprezentował barwy TKS Autopartner Tychy w 2. Lidze.

Z bielszczanami w pierwszoligowych rozgrywkach przez dwa lata zajął odpowiednio 5. i 2. miejsce na koniec rozgrywek. Warto dodać, że w sezonie 2019/20 siatkarze BBTS-u wywalczyli pierwszy historyczny Puchar KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn.

Środkowy zdecydował się kontynuować swoją karierę w Bielsku-Białej oraz rozgrywkach TAURON 1. Ligi i wspólnie z drużyną powalczyć o awans do PlusLigi.

- Trudno powiedzieć, czego należy się spodziewać po sezonie 2020/21. Wracamy do gry po bardzo długiej przerwie. Nie wiemy, co zaprezentują inne zespoły - wyznał Oniszk.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane