Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2020-07-11 20:00:03 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: tauron1liga.pl

Wojciech Siek wraca do Bielska-Białej

Fot.: Anna Jabłczyk

Wojciech Siek ponownie będzie reprezentował barwy BBTS Bielsko-Biała. W sobotę klub potwierdził podpisanie umowy z środkowym.

Wojciech Siek w swojej przeszło 10-letniej karierze sportowej reprezentował barwy bielskiego klubu przez blisko 7 lat - w latach 2009-2011, 2013-2015 (Młoda Liga) oraz 2015-2018. Następnie na dwa lata przeniósł się do Suwałk, gdzie już w pierwszym roku wspólnie z MKS Ślepsk Suwałki sięgnął po złoty medal 1. Ligi i awansował do PlusLigi.

Po uzyskanym awansie do ekstraklasy środkowy zdecydował się pozostać w Suwałkach. Z beniaminkiem PlusLigi zakończył sezon 2019/20 na 9. lokacie. Teraz po dwuletniej przerwie wraca do Bielska-Białej.

- W czasie pandemii koronawirusa brakowało mi przede wszystkim siatkówki oraz wspólnych treningów z kolegami. Jeśli chodzi o poprzedni sezon, to na pewno dużo się nauczyłem od trenera Andrzeja Kowala. Osobiście jestem zadowolony. Mieliśmy duże aspiracje, żeby zagrać w play offach, ale pandemia wszystko zmieniła - powiedział środkowy.

Zawodnik nie ukrywa, że bardzo się cieszy z powrotu do Bielska-Białej.

- Bardzo się cieszę, że wracam do Bielska-Białej. To jest moje miasto. Tutaj się urodziłem i wychowałem. Będę bardzo szczęśliwy jeśli będę mógł wspólnie z kolegami pomóc drużynie i klubowi w awansie do PlusLigi. Nie ukrywamy tego, że chcemy znowu awansować do ekstraklasy. Na pewno będziemy ciężko pracować. Wszyscy jesteśmy ambitnymi ludźmi, więc na pewno wszystko będzie dobrze - zakończył Siek.

Skład BBTS Bielsko-Biała na sezon 2020/21 TAURON 1. Ligi Mężczyzn:

rozgrywający
: Jarosław Macionczyk, Kacper Popik
atakujący: Oleg Krikun
środkowi: Bartosz Cedzyński, Adrian Hunek, Bartłomiej Oniszk, Wojciech Siek
przyjmujący: Siergiej Kapelus, Michał Makowski, Tomasz Piotrowski, Luciano Vicentin
libero: Kajetan Marek.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane