Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2020-03-18 21:30:32 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: pzps.pl

Walczymy razem w najtrudniejszym meczu! W meczu o nasze życie!

Fot.: Anna Jabłczyk

Klub Sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa we współpracy z partnerem biznesowym, firmą Anex, liderem sektora ubrań ochronnych i roboczych postanowił przyłączyć się do walki i wspomóc częstochowskie szpitale.

Komunikat klubu Exact Systems Norwid Częstochowa:

Mając na uwadze obecną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce oraz heroiczną pracę jaką w ostatnich dniach wykonują nasze służby, by ratować nas i naszych bliskich, Klub Sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa we współpracy z partnerem biznesowym, firmą Anex, (lider sektora ubrań ochronnych i roboczych) postanowiliśmy przyłączyć się do walki i wspomóc częstochowskie szpitale, przeznaczając ww. placówkom sprzęt ochronny (maseczki, kombinezony, gogle ochronne).

Liczymy, że dzięki tym działaniom „mecz”, który rozgrywa się na naszych oczach, ostatecznie wygramy i będziemy mogli wrócić bezpiecznie do normalnego życia!

Przekazany sprzęt to m.in. 150 specjalistycznych kombinezonów , 150 szt. półmasek, 100 szt. okularów ochronnych oraz 50 szt. gogli ochronnych o łącznej wartości około 15 tys. złotych.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane