Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2019-01-02 19:14:58 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: 1liga.pls.pl

Bilety na mecz MKS Ślepsk Suwałki z KPS Siedlce

Przypominamy o sprzedaży biletów na pierwszy, domowy mecz w 2019 roku drużyny MKS Ślepsk Suwałki. W meczu 17. kolejki 1. Ligi Mężczyzn ligowym przeciwnikiem MKS-u Ślepsk Suwałki będzie KPS Siedlce. Podopieczni Mateusza Mielnika wyeliminowali siedlczan w II rundzie Pucharu Polski. Zapowiada się prawdziwe, siatkarskie widowisko. W pierwszej rundzie suwałczanie przegrali w Siedlcach 1:3.

Będzie to spotkanie kończące 17. kolejkę. Suwałczanie w ostatniej serii spotkań pokonali na wyjeździe dość pewnie Exact Systems Norwid 3:0 i są na przysłowiowej fali. Trzeba jednak dodać, że siedlczanie zaczynają coraz lepiej grać. Ponadto do treningów i gry powrócił Damian Dobosz, który jest bardzo dobrym przyjmującym i na pewno w znaczący sposób pomoże drużynie.

- Pierwsze spotkanie w 1. Lidze przegraliśmy z KPS Siedlce. Udało się nam zrewanżować za tę porażkę kilkanaście dni temu w Pucharze Polski. Teraz zależy nam na tym, aby zrewanżować się za porażkę z 4. kolejki. Chcemy we własnej hali wygrać. Jeśli będziemy tak zagrywać i przyjmować, jak ostatnio przeciwko częstochowianom, to powinniśmy wygrać - podkreślił Kamil Skrzypkowski, przyjmujący MKS-u.

Bilety na wtorkowy mecz: http://mksslepsksuwalki.ticketik.pl

MKS Ślepsk Suwałki – KPS Siedlce, 8 stycznia 2019, godz. 18:30
Hala Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane