I Liga Mężczyzn | 2014-05-26 18:10:07 | Nadesłał: Krzysztof Wilk | Źrodlo: Fanpage Stali Nysa
Janusz Bułkowski zastąpił Krzysztofa Wójcika i ponownie został trenerem Stali Nysa. Szkoleniowiec ten 2 lata temu wygrał z nyską drużyną rozgrywki I ligi. Po tym sukcesie odszedł do BBTS-u Bielsko-Biała, który wprowadził do PlusLigi. Ze względu na liczne porażki pod koniec sezonu przestał pracować w tym klubie. Jego zastępca nie odmienił zespołu z Bielska.
Pod wodzą Wójcika nyska Stal zakończyła rozgrywki na VI miejscu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.