Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2013-10-13 23:42:05 | Nadesłał: Krzysztof Wilk | Źrodlo: inf. własna

KPS i Cuprum z kompletem punktów w I lidze

Fot.: Piotr Wolankiewicz

KPS Siedlce i Cuprum Lubin, to jedyne drużyny, które po 2 kolejkach mają komplet punktów i zajmują dwa pierwsze miejsca. Prawdziwą rewelacją jest Avia Świdnik, która wygrała 2 mecze. Oba w stosunku 3:2. W ten weekend wywieźli 2 punkty z Suwałk.

To duża niespodzianka, bo Ślepsk po wywiezieniu 3 punktów z Nysy, wydawał się być faworytem w meczu z beniaminkiem. Avia, to jedyny beniaminek, który w tej kolejce wygrał mecz. Pozostali 3 beniaminkowie grali też na wyjazdach i nie wygrali nawet seta. W najciekawiej zapowiadającym się meczu Pekpol przegrał 0:3 z Cuprum. Gospodarze mocno rozczarowali nawiązując walkę tylko w trzecim secie. W ostatnim meczu Kęczanin przegrał 0:3 ze Stalą. Nysanie zrewanżowali się za porażkę w poprzednim sezonie, przez którą musieli grać dodatkowe mecze o utrzymanie.

Wyniki 2. kolejki

KPS Siedlce – AGH 100RK Kraków 3:0 (25:22, 25:17, 25:15)
Pekpol Ostrołęka – Cuprum Lubin 0:3 (16:25, 17:25; 24:26)
MKS Będzin – Krispol Września 3:0 (25:19, 25:18, 25:18)
Ślepsk Suwałki – Avia Świdnik 2:3 (19:25, 25:20, 25:21, 21:25, 13:15)
Kęczanin Kęty – Stal Nysa 0:3 (20:25, 23:25, 19:25)
Camper Wyszków – TKS Tychy 3:0 (25:21, 25:21, 25:23)

Tabela po 2 kolejkach

I KPS Siedlce 6p; 6:1
II Cuprum Lubin 6p; 6:1
III MKS Będzin 4p; 5:3
IV Avia Świdnik 4p; 6:4
V Ślepsk Suwałki 4p; 5:5
VI Stal Nysa 3p; 4:3
VII Camper Wyszków 3p; 4:3
VIII Pekpol Ostrołęka 3p; 3:3
IX Krispol Września 3p; 3:4
X AGH 100RK Kraków 0p; 1:6
XI Kęczanin Kęty 0p; 1:6
XII TKS Tychy 0p; 0:6

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane