I Liga Mężczyzn | 2011-10-09 10:36:56 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna
Drugi w tym sezonie pięciosetowy pojedynek stoczyć musiał beniaminek ligi - Cuprum Mundo Lubin. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Dominika Fristera byli gorzowianie, którzy ostatecznie, wyszli z tego starcia jako zwycięzcy.
Rajbud GTPS Gorzów Wielkopolski - Cuprum Mundo Lubin 3:2
(29:27, 25:18, 24:26, 18:25, 15:12)
Wyjściowe składy:
Rajbud GTPS Gorzów Wielkopolski: Kocik, Mysera, Błoński, Neroj, Maciejewicz, Szulik, Gaca (libero) oraz Polański, Kocoń i Wojtysiak
Cuprum Mundo Lubin: Węgrzyn, Kucharski, Antosik, Dykas, Kordysz, Żuk, Tylicki (libero) oraz Szabelski, Romać i Klucznik
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.