Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2011-10-09 10:36:56 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna

Trudna przeprawa gorzowian

Fot.: Anna Gumowska

Drugi w tym sezonie pięciosetowy pojedynek stoczyć musiał beniaminek ligi - Cuprum Mundo Lubin. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Dominika Fristera byli gorzowianie, którzy ostatecznie, wyszli z tego starcia jako zwycięzcy.

Rajbud GTPS Gorzów Wielkopolski - Cuprum Mundo Lubin 3:2
(29:27, 25:18, 24:26, 18:25, 15:12)

Wyjściowe składy:

Rajbud GTPS Gorzów Wielkopolski: Kocik, Mysera, Błoński, Neroj, Maciejewicz, Szulik, Gaca (libero) oraz Polański, Kocoń i Wojtysiak

Cuprum Mundo Lubin: Węgrzyn, Kucharski, Antosik, Dykas, Kordysz, Żuk, Tylicki (libero) oraz Szabelski, Romać i Klucznik

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane