I Liga Mężczyzn | 2011-03-06 13:25:53 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna
Nie pomylili się ci, którzy typowali łatwo zwycięstwo Pekpolu Ostrołęka w starciu z SMS-em PZPS Spała. Najsłabsza w tym sezonie ekipa, w ostatniej, trzeciej partii ugrała jedynie 7 punktów.
Pekpol Ostrołęka - SMS PZPS Spała 3:0 (25:19, 25:15, 25:7)
Składy drużyn:
Pekpol: G.Pietkiewicz, P.Pietkiewicz, Białek, Sacharewicz, Stańczuk, Żyliński, Kaniowski (libero) oraz Walendzik, Szczygielski i Rutecki
SMS: Dąbrowski, Filipiak, Mucha, Gluz, Smolarczyk, Dryja, Luks (libero) oraz Kowalski, Kamiński i Pietrzak
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.