Najnowsze newsy

Siatkówka » Ligi polskie » I Liga Mężczyzn

I Liga Mężczyzn | 2011-03-06 13:25:53 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna

Kolejna przegrana Spały

Fot.: Piotr Wolankiewicz

Nie pomylili się ci, którzy typowali łatwo zwycięstwo Pekpolu Ostrołęka w starciu z SMS-em PZPS Spała. Najsłabsza w tym sezonie ekipa, w ostatniej, trzeciej partii ugrała jedynie 7 punktów.

Pekpol Ostrołęka - SMS PZPS Spała 3:0 (25:19, 25:15, 25:7)

Składy drużyn:

Pekpol: G.Pietkiewicz, P.Pietkiewicz, Białek, Sacharewicz, Stańczuk, Żyliński, Kaniowski (libero) oraz Walendzik, Szczygielski i Rutecki

SMS: Dąbrowski, Filipiak, Mucha, Gluz, Smolarczyk, Dryja, Luks (libero) oraz Kowalski, Kamiński i Pietrzak

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane