Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzyń

Liga Mistrzyń | 2018-11-22 13:48:23 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: lsk.plps.pl

Marcello Abbondanza: Nie możemy lekceważyć żadnej drużyny w Lidze Mistrzyń

Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Chemik Police meczem z CSM Bukareszt zainauguruje udział w fazie frupowej Ligi Mistrzyń. Początek spotkania w czwartek o godzinie 18.00. - Nie możemy lekceważyć żadnej drużyny w Lidze Mistrzyń - powiedział Marcello Abbondanza, trener mistrza Polski.

Chemik - mistrz kraju rozpocznie rozgrywki od starcia z debiutantem CSM Bukareszt, który tylko pozornie jest nowicjuszem. W stolicy Rumunii został zbudowany zespół, mający w składzie obecne bądź byłe reprezentantki Japonii i Rumunii. Policzanki inauguracyjne spotkanie rozegrają w Koszalinie, ale jak zapewnił klub, dwa kolejne odbędą się już w Szczecinie.

- Nie możemy lekceważyć żadnej drużyny w Lidze Mistrzyń. Jeśli spojrzymy na pierwszą szóstkę CSM Bukareszt mamy tam w składzie zawodniczki z europejskim doświadczeniem. Spodziewam się trudnej gry, zwłaszcza, że jest to nasz pierwszy mecz w Lidze Mistrzów w tym sezonie - powiedział Marcello Abbondanza.

Z kolei Agnieszka Bednarek-Kasza, kapitan Chemika dodała: - Myślę, że gramy lepiej niż na początku sezonu. Nadal mamy dużo pracy do wykonania, ale zrobiliśmy pewne postępy. Ten rodzaj połączenia młodych zawodniczek z doświadczonymi może okazać się dobrym rozwiązaniem. Mam nadzieję, że nasz zespół będzie tego dowodem.

Początek spotkania w Koszalinie o godzinie 18.00. Transmisja meczu na antenie Canal+Sport.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane