Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzyń

Liga Mistrzyń | 2018-11-08 15:57:49 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: lsk.plps.pl

Femke Stoltenborg: Bardzo chcemy awansować do kolejnej rundy

Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Grot Budowlani Łódź pokonali ASPTT Miluza 3:1 w pierwszym meczu trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzyń. Rewanż odbędzie się 13 listopada we Francji. - Bardzo chcemy awansować do kolejnej rundy - powiedziała rozgrywająca łódzkiej drużyny.

Łodziaki w pełni wykorzystały atut własnej hali i wparcie kibiców podczas pierwszego meczu III rundy kwalifikacji Ligi Mistrzyń. W środę w czterech setach pokonały francuską drużynę ASPTT Miluza. - To był bardzo ekscytujący mecz, szczególnie dla naszych kibiców. Cieszymy się, że udało się nam wygrać. Niestety w tym spotkaniu popełniłyśmy wiele prostych błędów - powiedziała Femke Stoltenborg, rozgrywająca Grot Budowlanych.

I dodała: - Liga Siatkówki Kobiet wystartowała i będziemy rozgrywać wiele meczów. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra i ma duży wpływ na naszą grę. Mecz w Miluzie będzie trudniejszy, ale bardzo chcemy awansować do kolejnej rundy.

Olga Trach, środkowa ASPTT Miluza przyznała, że Budowlani Łódź to bardzo dobra drużyna. - Budowlani Łódź to bardzo silny zespół. To był trudny mecz i się nie poddałyśmy. W przyszłym tygodniu zagramy u siebie - wyznała zawodniczka francuskiej drużyny. I dodała na koniec: - Nie ukrywam, że dla mnie to była przyjemność wrócić do Polski. Polscy kibice są najlepsi i stworzyli wspaniałą atmosferę.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane