Liga Mistrzyń | 2015-12-08 17:04:50 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: impelwroclaw.pl
Dwa miesiące temu wystartowała Orlen Liga, a za nami podsumowanie pierwszej rundy fazy zasadniczej. Już jutro Impelki zagrają przed własną publicznością mecz Ligi Mistrzyń, który odbędzie się 9 grudnia o godzinie 18.00 w Hali Orbita.
Mecz będzie bez wątpienia wyjątkowy, ponieważ odbędzie się w świątecznej, mikołajkowej atmosferze, a Impel Wrocław zmierzy się z faworytem europejskich rozgrywek - Fenerbahce Grundig Stambuł.
Gwarantowane, sportowe widowisko to jedno, ale mikołajkowy klimat da się wszystkim we znaki. Fani Impelek mogą liczyć na upominki, a także konkursy z nagrodami. Wystarczy wykazać się sprawnością i złapać piłeczki wyrzucone przez siatkarki w stronę trybun, by później przetestować swoją wiedzę w quizie lub małym teście sprawnościowym. Nie zabraknie słodkości dla najmłodszych kibiców jak i świątecznej oprawy. Siatkarskie mikołajki startują 9 grudnia o godzinie 18.00 we wrocławskiej Orbicie.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.