Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzyń

Liga Mistrzyń | 2015-01-14 16:43:35 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: inf. własna

LM: Wrocławianki nadal bez zwycięstwa

Fot.: Karol Zdyb

Tegoroczna Liga Mistrzyń nie układa się po myśli siatkarek Impelu. Dzisiaj w swoim czwartym meczu rozgrywek uległy na wyjeździe Omiczce Omsk 3:1. Już od samego początku spotkania gospodynie narzuciły swój rytm gry. Ich przewaga z każdą akcją byłą coraz bardziej widoczna. Wraz z drugą partią Wrocławianki znacznie lepiej zaczęły radzić sobie na boisku. Na pierwszego wygranego seta podopieczne trenera Tore Aleksandersena musiały jednak poczekać do trzeciej odsłony spotkania. Podrażnione porażką gospodynie zmobilizowały siły i ostatecznie to one cieszyły się z kolejnych trzech punktów.

Omiczka Omsk - Impel Wrocław 3:1 (25:14, 25:23, 24:26, 25:21)

składy zespołów:

Omiczka Omsk:
Babieszina, Irisowa, Orłowa, Isajewa, Makarowa, Kuriło, Tałyszewa (Libero) oraz Kuziutkowa

Impel Wrocław: Mroczkowska, Kwiatkowska, Kąkolewska, Cutura, Gryka, Kauffeldt, Topić (libero) oraz Kaczor, Sawicka (libero), Ptak

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane