Liga Mistrzyń | 2015-01-14 16:43:35 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: inf. własna
Tegoroczna Liga Mistrzyń nie układa się po myśli siatkarek Impelu. Dzisiaj w swoim czwartym meczu rozgrywek uległy na wyjeździe Omiczce Omsk 3:1. Już od samego początku spotkania gospodynie narzuciły swój rytm gry. Ich przewaga z każdą akcją byłą coraz bardziej widoczna. Wraz z drugą partią Wrocławianki znacznie lepiej zaczęły radzić sobie na boisku. Na pierwszego wygranego seta podopieczne trenera Tore Aleksandersena musiały jednak poczekać do trzeciej odsłony spotkania. Podrażnione porażką gospodynie zmobilizowały siły i ostatecznie to one cieszyły się z kolejnych trzech punktów.
Omiczka Omsk - Impel Wrocław 3:1 (25:14, 25:23, 24:26, 25:21)
składy zespołów:
Omiczka Omsk: Babieszina, Irisowa, Orłowa, Isajewa, Makarowa, Kuriło, Tałyszewa (Libero) oraz Kuziutkowa
Impel Wrocław: Mroczkowska, Kwiatkowska, Kąkolewska, Cutura, Gryka, Kauffeldt, Topić (libero) oraz Kaczor, Sawicka (libero), Ptak
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.