Najnowsze newsy

Siatkówka » Europejskie puchary » Liga Mistrzów

Liga Mistrzów | 2010-12-12 17:54:38 | Nadesłał: Magdalena Kudzia | Źrodlo: inf. własna

LM, gr. D: Bełchatowianie w kolejnej rundzie

Fot.: Magdalena Kudzia

Zespół PGE Skry Bełchatów po raz kolejny potwierdza, że jest w świetnej dyspozycji. W niedzielnie popołudnie podopieczni Jacka Nawrockiego pokonali na wyjeździe VfB Friedrichshafen 3-0 i praktycznie zapewnili sobie awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów.

VfB Friedrichshafen - PGE Skra Bełchatów 0:3 (20:25, 19:25, 18:25)

VfB: Winters, Tichacek, Trommel, Jose, Gontariu, Bauer, Rosic (libero) oraz Fromm, Venno, Zatko, Boehme.

Skra: Kurek, Wlazły, Falasca, Winiarski, Pliński, Możdżonek, Zatorski (libero) oraz Antiga, Woicki, Novotny, Bąkiewicz, Kłos.


W drugim meczu czwartej kolejki Ligi Mistrzów w grupie D Trentino BetClic zmierzy się we własnej hali z zespołem Remat Zalau. Początek spotkania przewidziany jest w poniedziałek o godzinie 20:30.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane