Piłka Ręczna | 2009-04-24 07:48:23 | Nadesłał: Dominika Kosmala | Źrodlo: KS Vive Kielce
- Ja jestem tu odpowiedzialny, w uzgodnieniu z trenerem za politykę transferową i stanowczo chciałbym zdementować ostatnie wiadomości o naszym zespole- mówił wczoraj podczas spotkania prasowego Bertus Servaas, prezes Vive Kielce.
Ostatnio w mediach pojawiła się informacja nie tylko o tym, że do Kielc przychodzi bramkach niemieckiego TV Emstetten Marcus Claverly ale również o rzekomych planach wypożyczenia Michała Chodary, Kamila Sadowskiego i Marka Kubiszewskiego. – Wszyscy powinniśmy się trzymać razem, a takie plotki przeszkadzają- mówił Servaas. – Jestem do dyspozycji dla dziennikarzy- deklarował się prezes Vive Kielce. – Nie może być tak, że teraz do naszych zawodników ktoś dzwoni, żeby ich wypożyczyć. Wszyscy maja kontrakty u nas i mają się koncentrować na tych meczach, które ich czekają w najbliższym czasie.
Prezes Vive Kielce zdradził również kilka pomysłów, które będą realizowane w najbliższym czasie. – Możliwe, że siedziba klubu będzie przeniesiona na Boczną. Pracujemy już nad nowym systemem sprzedaży biletów i kontroli wejść, będą na hali prawdopodobnie czytniki. Z kilkoma osobami zastanawiamy się również jak powiększyć pojemność hali, jest kilka pomysłów co do tego. – Kibice powinni być jak najbliżej meczu. Kiedyś graliśmy tu z kadrą mecz z Niemcami. Trener Brand mówił, że hala jest fajna, ale gospodarz gra jak na wyjeździe. Teraz jest juz dużo lepiej, doping jest głośny, trybun coraz więcej. Ale może być lepiej- podpowiadał obok siedzący trener Bogdan Wenta. – Mam nadzieję na poparcie we władzach miejskich- kończył prezes Servaas.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.