Najnowsze newsy

Piłka Ręczna

Piłka Ręczna | 2009-03-14 13:29:29 | Nadesłał: Dominika Kosmala | Źrodlo: SPR Chrobry Głogów

Zagłębie walczy o play-off

Tak naprawdę to ostatnia kolejka zdecyduje o tym jak wyglądać będzie układ w tabeli ekstraklasy piłkarzy ręcznych. Bardzo ciekawe i niemalże przesądzające spotkanie rozegrają dzisiaj ekipy z Lubina i Głogowa.

Nie tylko o 6.miejsce, ale też o prestiż i miano najlepszej męskiej drużyny woj.dolnośląskiego walczyć będą zawodnicy AMD Chrobrego Głogów i Zagłębia Lublin. Zapowiada się arcy ciekawy pojedynek - mecz walki, w którym górą będzie zespół, który zachowa więcej zimnej krwi. W tym sezonie obie drużyny prezentują równorzędny poziom i trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Na pewno w lepszej sytuacji będą zawodnicy Zagłębia, którzy zagrają we własnej hali. Ale też na ich niekorzyść przemawiać będzie to, że to dla nich mecz o być albo nie być w play-off'ach. Presja jest więc ogromna! Głogowianie mogą przystąpić do spotkania z większym spokojem. Zapewnili już sobie co prawda awans do "ósemki", ale też wygrana w tym meczu daje im większe szanse na powodzenie w decydującej rundzie! Jednak do tego trzeba mądrej, zdecydowanej i skutecznej gry, innej, niż ta w ostatnim meczu z Miedzią.

Początek spotkania w Lubinie o godz. 18.00.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane