Transfery | 2009-01-27 20:30:41 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: Jagiellonia Białystok
Negocjacje z Andrzejem Niewulisem były prowadzone już od dawna. Obrońca podpisał 4,5-letnią umowę z naszym Klubem, ale... jako zawodnik Jagi zostanie wypożyczony na rundę wiosenną sezonu 2008/09 do Wigier. Tak więc żółto-czerwoną koszulkę założy w rundzie jesiennej sezonu 2009/2010 - informuje oficjalna strona białostockiego klubu.
Zawodnik już od dłuższego czasu wzbudzał zainteresowanie polskich klubów. Interesowały się nim między innymi Widzew Łódź, Zagłębie Lubin, GKS Bełchatów, Legia Warszawa, Górnik Łęczna. Działacze Jagielonii po raz kolejny wykazali się skutecznością w zimowym oknie transferowym i obrońca zasili skład żółto-czerwonych. Niewulis jest wychowankiem suwalskiego klubu. Ma na koncie występy w reprezentacji Polski do lat 19. Jako junior, kilka lat spędził w UKS SMS Łódź (swoją karierę zaczynał tam między innymi Radosław Matusiak). Szczegóły kontraktu nie będą podane do wiadomości, jednak każda ze stron (Jagiellonia-Wigry-Zawodnik) jest zadowolona z wynegocjowaych warunków.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.