Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2008-12-24 22:48:41 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. własna

Edson wrócił do Brazylii

Fot.: Dawid Ćmielewski

Edson Luiz da Silva były zawodnik Legii Warszawa podpisał kontrakt z brazylijskim Clube Náutico Capibaribe. Z nowym klubem zawodnik związał się roczną umową.

Edson do Legii trafił zimą 2006 r. Przez trzy lata z warszawskim klubem wywalczył mistrzostwo i Puchar Polski. Rozegrał 55 meczów w lidze i strzelił 10 bramek.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane