Transfery | 2011-02-10 15:10:21 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KP Legia Warszawa
Stołeczny klub oraz Dejan Kelhar uzgodnili warunki finansowe kontraktu. Umowa zostanie podpisana dopiero po powrocie zespołu do Warszawy - informuje oficjalna strona klubu.
Wcześniej reprezentant Słowenii przejdzie testy medyczne. Jeżeli wypadną pozytywnie, to zawodnik podpisze kontrakt z Legią.
Przypomnijmy, że Dejan Kelhar w środę dołączył do legionistów trenujących w Hiszpanii. Wcześniej był testowany podczas obozu na Cyprze.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








