Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2010-06-23 16:41:21 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: Polonia Bytom

Marcin Juszczyk piłkarzem Polonii Bytom

Fot.: Anna Szłapa

W dniu dzisiejszym kontrakt z Polonią Bytom podpisał Marcin Juszczyk. Zawodnik ten występuje na pozycji bramkarza i jest wychowankiem krakowskiej Wisły.

W Ekstraklasie zadebiutował 12 czerwca 2005 roku w meczu z Groclinem Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski. Ponadto wielokrotnie był powoływany do juniorskich Reprezentacji Polski. W 2002 roku zagrał na Mistrzostwach Europy U-17 w Danii a w 2004 na Mistrzostwach Europy U-19 w Szwajcarii.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane