Transfery | 2010-06-23 16:41:21 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: Polonia Bytom
W dniu dzisiejszym kontrakt z Polonią Bytom podpisał Marcin Juszczyk. Zawodnik ten występuje na pozycji bramkarza i jest wychowankiem krakowskiej Wisły.
W Ekstraklasie zadebiutował 12 czerwca 2005 roku w meczu z Groclinem Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski. Ponadto wielokrotnie był powoływany do juniorskich Reprezentacji Polski. W 2002 roku zagrał na Mistrzostwach Europy U-17 w Danii a w 2004 na Mistrzostwach Europy U-19 w Szwajcarii.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








