Transfery | 2010-01-15 17:35:54 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań
Napastnik Lecha Poznań, Haris Handzić przez najbliższe pół roku występował będzie w lidze Bośni i Hercegowiny
– Doszliśmy do porozumienia i do końca obecnego sezonu Haris będzie występował w klubie FK Sarajewo. Mamy nadzieję, że będzie miał tam szansę na regularną grę i odbuduje formę – mówi dyrektor sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk.
W tym sezonie Handzić w pierwszym zespole Kolejorza zagrał w trzech meczach, w których na boisku spędził w sumie 32 minuty.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








