Transfery | 2010-01-08 20:20:44 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: Polonia Bytom
Maciej Bykowski, wychowanek Polonii Elbląg w dniu dzisiejszym podpisał 1,5-roczny kontrakt z Polonią Bytom.
Zawodnik ten występował w wielu zespołach, warto wspomnieć, że dziesięć lat temu wywalczył mistrzostwo Polski w barwach Polonii Warszawa, tworząc wtedy duet napastników z Emmanuelem Olisadebe. Od sezonu 2003/2004 Maciej występował w Grecji. Początkowo był zawodnikiem OFI Kreta, następnie podpisał kontrakt z Panathinaikosem Ateny. Ostatnim klubem, którego barwy przywdziewał Maciej był Diagoras Rodos.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








