Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2010-01-08 20:20:44 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: Polonia Bytom

Bykowski nowym piłkarzem Polonii Bytom

Fot.: Anna Szłapa

Maciej Bykowski, wychowanek Polonii Elbląg w dniu dzisiejszym podpisał 1,5-roczny kontrakt z Polonią Bytom.

Zawodnik ten występował w wielu zespołach, warto wspomnieć, że dziesięć lat temu wywalczył mistrzostwo Polski w barwach Polonii Warszawa, tworząc wtedy duet napastników z Emmanuelem Olisadebe. Od sezonu 2003/2004 Maciej występował w Grecji. Początkowo był zawodnikiem OFI Kreta, następnie podpisał kontrakt z Panathinaikosem Ateny. Ostatnim klubem, którego barwy przywdziewał Maciej był Diagoras Rodos.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane