Transfery | 2010-01-06 19:50:27 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: Lechia Gdańsk
Raivis Hscanovics oraz Oleg Laizans ponownie pojawią się w Gdańsku. Przypomnijmy, że łotewscy piłkarze byli już testowani przez Lechię w listopadzie 2009 roku.
Trener Tomasz Kafarski dobrze oceniał obu zawodników i zapowiadał, że po przeanalizowaniu ich postawy być może dostaną drugą szansę. Zawodnicy powinni stawić się w Gdańsku jeszcze przed zaplanowanymi na czwartek badaniami wydolnościowymi.
Raivis Hscanovics to lewy obrońca, który rozegrał dwa mecze w reprezentacji Łotwy. Oleg Laizans jest środkowym pomocnikiem, który według wielu obserwatorów dysponuje najsilniejszym strzałem w całej łotewskiej lidze. Obaj piłkarze występują w stołecznym Skonto.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.