Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2010-01-06 19:47:30 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: KP Legia Warszawa

Jędrzejczyk w Koronie

fot.: Mateusz Czarnecki

Legia porozumiała się z Koroną Kielce w sprawie wypożyczenia Artura Jędrzejczyka.

Umowa między klubami będzie obowiązywała do końca bieżącego roku, jednak „Jędza” będzie mógł wrócić do Warszawy po zakończeniu sezonu. Jeżeli kielczanie zechcą, aby Artur zagrał przeciwko Legii, wówczas będą musieli wpłacić na legijne konto dodatkową kwotę.

Na wypożyczeniu Jędrzejczyka bardzo zależało działaczom Legii - Regularna gra przyniosłaby ogromne korzyści dla Jędrzejczyka. Naturalnie Artur pozostanie piłkarzem Legii i wierzę, że po powrocie nadal będzie silnym punktem drużyny – mówił niedawno w wywiadzie dla legia.com dyrektor Mirosław Trzeciak.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane