Transfery | 2010-01-06 19:47:30 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: KP Legia Warszawa
Legia porozumiała się z Koroną Kielce w sprawie wypożyczenia Artura Jędrzejczyka.
Umowa między klubami będzie obowiązywała do końca bieżącego roku, jednak „Jędza” będzie mógł wrócić do Warszawy po zakończeniu sezonu. Jeżeli kielczanie zechcą, aby Artur zagrał przeciwko Legii, wówczas będą musieli wpłacić na legijne konto dodatkową kwotę.
Na wypożyczeniu Jędrzejczyka bardzo zależało działaczom Legii - Regularna gra przyniosłaby ogromne korzyści dla Jędrzejczyka. Naturalnie Artur pozostanie piłkarzem Legii i wierzę, że po powrocie nadal będzie silnym punktem drużyny – mówił niedawno w wywiadzie dla legia.com dyrektor Mirosław Trzeciak.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.