Transfery | 2010-01-06 17:24:42 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: GKS Bełchatów SSA
Były napastnik Lecha i szwajcarskiego FC Sion, Zbigniew Zakrzewski może dołączyć na wiosnę do drużyny PGE GKS Bełchatów. Urodzony w Poznaniu zawodnik, który w polskiej Ekstraklasie zdobył 33 bramki, jest obecnie wolnym zawodnikiem.
- Sondowaliśmy możliwość gry tego zawodnika przy Sportowej, ale jest za wcześnie, by mówić o konkretach - mówi prezes klubu, Andrzej Zalejski. Okienko transferowe niedawno się otworzyło i mamy czas na ruch w obie strony, także w kwestii linii napadu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








