Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2010-01-06 16:08:38 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: Korona Kielce S.A.

Staňo w Koronie

Fot.: Dawid Ćmielewski

Pavol Staňo jest drugim, po Pawle Kaczmarku piłkarzem, który w przerwie zimowej zasilił zespół Korony Kielce. 32-letni Słowak podpisał z kieleckim Klubem kontrakt na dwa lata.

Staňo urodził się 29 września 1977 roku w Čierne na Słowacji. Jest wychowankiem MŠK Kysucké Nové Mesto. Występował również w słowackich AŠK Inter Bratysława, FK Čadca, ZŤS Martin, FC Rimavská Sobota, FC Spartak Trnava i FC Artmedia Bratysława. Do Polski trafił w 2007 roku, a jego pierwszym klubem w naszym kraju była Polonia Bytom. Ze Śląska przeniósł się do Jagiellonii Białystok. W obecnym sezonie w barwach „Jagi” wystąpił w piętnastu spotkaniach ekstraklasy, zdobywając w nich jedną bramkę.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane