Transfery | 2010-01-04 16:07:51 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań
Peruwiańczyk Hernan Rengifo rozstaje się z Lechem Poznań. Napastnik od rundy wiosennej grał będzie na Cyprze. Na zasadzie transferu definitywnego przechodzi do Omonii Nikozja, gdzie występuje inny były piłkarz Kolejorza, Maciej Żurawski. Do Lecha Rengifo trafił w sezonie 2007/08 z peruwiańskiego klubu Universidad San Martin de Torres.
W barwach Lecha rozegrał 59 meczów w Ekstraklasie, strzelając 24 bramki.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








