Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2010-01-04 16:07:51 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKS Lech Poznań

Rengifo przechodzi do Omonii

Fot.: Dawid Ćmielewski

Peruwiańczyk Hernan Rengifo rozstaje się z Lechem Poznań. Napastnik od rundy wiosennej grał będzie na Cyprze. Na zasadzie transferu definitywnego przechodzi do Omonii Nikozja, gdzie występuje inny były piłkarz Kolejorza, Maciej Żurawski. Do Lecha Rengifo trafił w sezonie 2007/08 z peruwiańskiego klubu Universidad San Martin de Torres.

W barwach Lecha rozegrał 59 meczów w Ekstraklasie, strzelając 24 bramki.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane