Transfery | 2010-01-01 17:48:25 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: Jagiellonia Białystok
26-letni pomocnik Polonii Bytom Rafał Grzyb podpisał dwu i pół letni kontrakt z Jagiellonią - poinformował odpowiedzialny za transfery w klubie wiceprezes Cezary Kulesza.
Początek obowiązywania kontraktu uzależniony jest od rezultatu rozmów Jagiellonii z Polonią. Jeżeli nie dojdzie do porozumienia między klubami w przerwie zimowej zawodnik żółto-czerwone barwy będzie reprezentował od 1 lipca br.
Rafał Grzyb urodził 16 stycznia 1983 w Jędrzejowie. Karierę rozpoczął w pobliskiej Wiernej Małogoszcz, której barw bronił do końca 2006 roku. Wówczas podpisał kontrakt z drugoligową wówczas Polonią Bytom. W barwach niebiesko-czerwonych rozegrał 71 spotkań w ekstraklasie, w których zdobył 3 bramki.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.