Transfery | 2009-12-30 16:23:48 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: piastgliwice.eu
Adrian Paluchowski na wiosnę będzie bronił barw Piasta Gliwice, dowiedział się serwis piastgliwice.eu Rozmowy z napastnikiem trwały od kilku dni. - Porozumieliśmy się z samym zawodnikiem. Teraz musimy już tylko dopełnić formalności z Legią. W pierwszym tygodniu stycznia powinniśmy sfinalizować tę transakcję - zapewnił prezes, Jacek Krzyżanowski.
- Piłkarz miałby do nas trafić na zasadzie wypożyczenia. Musimy ustalić jeszcze z Legią kilka szczegółów. Myślę, że nie będzie z tym problemów - dodał sternik gliwiczan.
22-latkiem były zainteresowane dwa inne kluby, Odra Wodzisław i Polonia Bytom. W obecnych rozgrywkach zagrał w 9 meczach Ekstraklasy, strzelił 3 gole.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.