Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Transfery

Transfery | 2009-12-30 16:23:48 | Nadesłał: Anna Szłapa | Źrodlo: piastgliwice.eu

Paluchowski będzie grał dla Piasta

Fot.: Dawid Ćmielewski

Adrian Paluchowski na wiosnę będzie bronił barw Piasta Gliwice, dowiedział się serwis piastgliwice.eu Rozmowy z napastnikiem trwały od kilku dni. - Porozumieliśmy się z samym zawodnikiem. Teraz musimy już tylko dopełnić formalności z Legią. W pierwszym tygodniu stycznia powinniśmy sfinalizować tę transakcję - zapewnił prezes, Jacek Krzyżanowski.

- Piłkarz miałby do nas trafić na zasadzie wypożyczenia. Musimy ustalić jeszcze z Legią kilka szczegółów. Myślę, że nie będzie z tym problemów - dodał sternik gliwiczan.

22-latkiem były zainteresowane dwa inne kluby, Odra Wodzisław i Polonia Bytom. W obecnych rozgrywkach zagrał w 9 meczach Ekstraklasy, strzelił 3 gole.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane