Transfery | 2009-12-17 16:45:31 | Nadesłał: Mateusz Czarnecki | Źrodlo: Korona Kielce S.A
Korona Kielce ogłosiła listę transferową, na której znalazło się siedmiu piłkarzy. Klub z Ekstraklasy chce się rozstać z Piotrem Misztalem, Łukaszem Nawotczyńskim, Pauliusem Paknysem, Maciejem Szajną, Pawłem Buśkiewiczem, Łukaszem Cichosem oraz Krzysztofem Gajtkowskim.
Już wcześniej z Koroną pożegnali się Édson, Dariusz Kozubek oraz Mariusz Zganiacz.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








